تیم لوله

 سوالات متداول: بیشترین سوالات شهروندان در زمینه گرفتگی لوله و ترکیدگی لوله بوده که با توجه به تکرار آن مهمترین سوالات را انتخاب کردیم.

چند دلیل مشخص وجود دارد که اصلی ترین دلیل آن رعایت نکردن اصول درست شست و شوی وسایل است که متاسفانه بیشتر افراد به آن توجه نمی کنند. دلایل دیگر: افتادن اشیاء سخت در لوله ها، تجمیع چربی زیاد و تفاله هایی که از سیفون عبور کرده اند و بعد از مدت ها رسوب می کنند.

 1- هر از چندگاهی لوله ها را با مایع و جرم گیر تمیز کنید.2- تا جایی که می توانید از ریختن چربی در سینک ظرفشویی دوری کنید و با آب داغ سطح چربی را کاهش دهید. 3- مراقب باشید که در هنگام شست و شو اجسام خرد شده سنگین مواد غذایی را از توری صافی عبور دهید این مساله بسیار مهم است.

ممکن است گاهی ترکیدگی لوله در ناحیه کتف و یا جاهایی باشد که به محل خطوط سیم برق ارتباط دارد که بسیار خطرناک است. اولین قدم قطع کلید اصلی برق منزل و سپس تماس با ماست.

معمولا مردم فکر می‌کنند که با ریختن مواد جرم‌گیر می‌توانند مساله را حل کنند و گاها خود اقدام به این عمل نموده و سعی دارند با شلنگ و وسایل دیگر این کار را انجام دهند که باعث بدتر شدن اوضاع می‌شوند. بهترین کار این است که به صورت تخصصی مساله خود را حل کنید.

همیشه پیشگیری بهتر از هر درمانی است. بهترین کار رعایت اصول نظافت و شستشو است. این بهترین کار ممکن است. هر از گاهی (3 الی 4 ماه یکبار) استفاده از مایع جرم گیر، مفید می‌باشد.

جواب را پیدا نکردید؟

Call Now Button